svůj zážitek

Datum: 12.03.2013

Vložil: Katka

Titulek: les

V loni jsme byly se sousedkou v lese.Vyrazily jsme, vzaly jsme košík a do něj pití a malou svačinku pro Míšu.Když jsme konečně dorazily do lesa a začaly hledat houby naše Miška si začala zpívat,říkám si dobrý aspoň se mi neztratí.Jenže "zakopla"o houbu a na celý les začala ječet "mámíí, já jsem našla houbičku"v tom našla houbu i souseda a ta to samý, na celý les začala ječet "jééé,já mám taky houbu".Pochvala oboum děvčatům a šlo se dál a opět jak některá našla tak ječela.To už jsem nevydržela (leč můj tatínek je myslivec a vždy mi vštěpoval že v lese se nekřičí a nedělá se velký hluk) a oběma říkám "neřvete, vždyť jste jak Homolkovi".Souseda se začala smát a ptala se kdo jako je "ty seš Heduš(ukazovala jsem na sousedku) a ty Ludánek(Miška)".Pak najednou zmlkly obě to bylo divný, otočím se a sousedka v dobré víře Míše borůvky "jsou dobrý ochutnej" ta dala jednu do pusy a protože jí nikdy nechutnaly tak jí vyplivla aby to sousedka neviděla.Šli jsem dál a koukám že má Miška ruce v kapse tak jsem jí říkala "radši si je vyndej nebo zakopneš a natlučeš si pusinku"a ona že nemůže že by jí vypadl dárek pro tatínka."Jakej dárek pro tatínka"jsem řekly obě současně se sousedkou a naše Miška už vytahovala z teplákovky borůvky co jí natrhala sousedka.Samozřejmě půlka rozmačkaných.No myslela jsem že je obě roztrhnu jak hady.Když jsme přišly domů tak si na mě Miška stěžovala taťkovi že jsem na ni zlá,že měla pro něj dárek a já jí ho vyhodila.Tak jsme vysvětlila co a jak.Pak se na tátu Miška otočila a říká mu "jo a tati ode dneška se nejmenuju Míša ale Ludánka."Když jsem vše vysvětlila moc se tomu nasmál.





Zpět na diskuzi