svůj zážitek

Datum: 26.01.2013

Vložil: Sněhurka

Titulek: Další přírůstek do rodiny??

Mám tři dcery - věkový rozdíl mezi první a třetí je 10 let. O lásce ke všemu živému mých holčiček jsem již psala. Měli jsme doma bílé myšky, morče, Korelu, dva psy,leguána,rybičky a plný dvorek užitečných zvířat - kachny,slepice,moráky,králíky,prasátko. Takže práce myslím až dost. Potrpěla jsem si na to,že vše má své místo a tak jsem se nadechla - kdože nechal kelímek s máslem v obýváku na stole? Samozřejmě nikoho nebylo a tak nesu do lednice. Kelímek se mi zdál nějaký lehký a po otevření jsem nechápala. V kelímku bylo černo - samí mravenci. Kdo to sem dal, kde se to tu vzalo? Načež má nejmladší Kristýnka - / 2 1/2 roku / se na mě provinile a zároveň prosebně podívala a řekla : " Dyš já ci taky švoje žvíšátko". Sama si je venku nasbírala - někteří už byli i mrtví - zřejmě jak to těma ručkama sbírala, tak je víc zmáčkla, ale hlavně,že jich bylo dost. :-)) Mravence jsme šly spolu pustit do trávy s tím, že by nám doma spapali všechnu čokoládku. To zabralo a večer se četla pohádka Polámal se mraveneček. Dnes je už i nejmladší dcera dospělá - chová hada a Chameleona a touží po psovi - což ji dnes u mě už neprojde :-)





Zpět na diskuzi