svůj zážitek

Datum: 26.01.2013

Vložil: Sněhurka

Titulek: Šneci

Když byly dceři 3 roky milovala všechny zvířata včetně hmyzu. Spolu se sestřičkou (5 let) nasbíraly plnou krabici šneků a to byly jako jejich děti. Když jsem je volala domů,chtěly si "poklad" schovat na zahrádku - což jsem rezolutně zakázala,jelikož jsem v té době pěstovala veškerou zeleninu a dobře jsem věděla,jakou spoušť bych si tam dobrovolně svolením přivodila. Nechaly si tedy krabici před zahrádkou /vyvýšená zídka/ pod keři. Ráno jsem spěchala do práce,obě holčičky vypravila a vedla do školky. Co čert nechtěl,krabice se šneky neměla víko a všichni šneci byli vylezlí na cestě - bylo jich určitě kolem 200. (Bydlíme ve slepé ulici). Když je mladší dcera viděla, začala plakat,že ji utekly a chtěla je sbírat zpět do krabice. Marně jsem ji domlouvala,že šneci se schovají a že přijdu pozdě do práce. Nakonec jsme všechny posbírali a pro jistotu jsme je "schovali" za dům do trávy :-) Pak následovala koupelnová očista rukou, pak se chtělo kakat nejdřív jedna,pak hned druhá, pak zase koupelna..pětiminutová cesta do školky a má infartová cesta na kole do práce - 4 km,kterou jsem absolvovala za 12 minut. Od té doby nekamarádím s kolem. Po této zkušenosti jsem radši pořídila dcerce morče. To bylo radosti :-).





Zpět na diskuzi